Velkoobchod secondhand SWISS fashion

Tříděné mixy

Kusový výběr

ORIGINÁL

Vítejte na našich stránkách

Velkoobchod second hand SWISSFASHION je mladá a dynamická společnost, která vznikla za účelem dovozu do České republiky a prodeje v rámci velkoobchodu a maloobchodu použitého, avšak velice kvalitního oblečení ze Švýcarska. Jejím hlavním cílem je nabídnout svým zákazníkům takový rozsah služeb, aby byli ochotni se stále vracet. Od samého vzniku se velkoobchod second hand SWISSFASHION snaží maximálně naslouchat přáním svých zákazníkům a přůběžně své služby zlepšovat. 

Proto nabízí KUSOVÝ VÝBĚR (každý má možnost vybrat si z naší nabídky KUS PO KUSE  a nekupovat tak "zajíce v pytli" v nerozbalených pytlích) z veškerého nabízeného zboží v čemž vidí tým zaměstnanců velkoobchodu second hand SWISSFASHION přidanou hodnotu a jednu z příležitostí být krok před konkurencí.

Díky úzké spolupráci se švýcarskými společnostmi, které se zabývají sběrem second hand oblečení, je velkoobchod second hand zásobován vždy kvalitním zbožím, které bude dalším majitelům jistě dlouho sloužit a stane se součástí jejich běžného dne. Pro naše stálé zákazníky jsme zavedli v tomto oboru unikátní věrnostní program, který všem umožňuje získat výhodné slevy na veškeré námi nabízené zboží. Kolektiv zaměstnanců pevně věří, že i Vy k nám do second hand velkoobchodu, který leží nedaleko města Sedlčany, najdete cestu a posoudíte naše přednosti na "vlastní kůži."

Těšíme se na viděnou!

Váš SWISSFASHION - velkoobchod second hand

VÝBĚR Z NAŠICH PRODUKTŮ

15 KG MIX DOSPĚLÍ - ZIMA - KVALITA I.
2 250,00 Kč
MDZKI
15 KG MIX DOSPĚLÍ - LÉTO - KVALITA I.
2 250,00 Kč
MDLKI

AKCE

4 KG ZIMNÍ ČEPICE, ČELENKY - I. KVALITA - KONKRÉTNÍ MIX
600,00 Kč
(1 000,00 Kč)
110